Заміна свічок Житомир-АВТО

Свічки запалювання є важливою складовою системи запалювання двигуна автомобіля. Основна функція свічок полягає в запаленні палива в циліндрах двигуна, що забезпечує правильну роботу автомобіля. Зазвичай у двигуна є по одній свічці запалювання на кожен циліндр. Кожна свічка складається з центрального електрода, який знаходиться в середині ізольованої керамічної чаші, та зовнішнього електрода, який розташований на певній відстані від центрального електрода. При запалюванні палива високовольтний струм проходить між центральним і зовнішнім електродами, створюючи іскру, яка запалює паливо.

 

Свічки відіграють ключову роль у правильній роботі двигуна. Якщо вони не працюють належним чином, це може призвести до збоїв в роботі двигуна, зниження його потужності та погіршення економічності машини. Тому важливо періодично перевіряти стан свічок запалювання та замінювати їх за необхідності.

На ринку присутні різні свічки запалювання з різними параметрами, такими як термін служби, міцність та температурний діапазон. Вибір свічок залежить від моделі та марки автомобіля, а також від умов експлуатації та стилю водіння. Тому, перед тим як купувати нові свічки запалювання, слід ознайомитися з рекомендаціями виробника автомобіля або звернутися до кваліфікованого механіка для отримання поради.

 

Що робити в разі неполадок

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем  знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту.

Експерти автосервісного центру "Житомир-АВТО" наголошують на важливості правильної роботи системи запалювання. Зниження потужності може призвести до детонації, коли іскра не може швидко запалити свічку, що призводить до паузи у роботі системи, а потім до різкого потужного спалаху, який провокує детонаційну реакцію. Це може завдати шкоди машині та призвести до серйозних наслідків. Крім того, калільне запалювання, коли іскра формується за допомогою гарячого електрода, може пошкодити сусідні елементи. 

Фахівці вказують на кілька факторів, які можуть впливати на роботу системи запалювання автомобіля. Серед них – погіршення стану ізоляційного матеріалу елементів живлення, різкі перепади напруги у свічках запалювання, забруднення елементів авто, зниження провідності електродів, деформація запчастин тощо.

Якщо Ви помітили проблеми з запуском автомобіля, довгий розгін або збільшене споживання палива, або на дисплеї постійно виникають помилки, то слід якнайшвидше звернутися до нас та замовити послугу оперативної заміни свічок. 

 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Житомир-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог заводу виробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після відвідування нашого автосервісного центру Ваш транспортний засіб працюватиме без будь-яких нарікань. 

Ми працюємо за адресою: Житомирська обл., с. Довжик, вул. Богунська, 1-а.