Обслуговування КПП Житомир-АВТО

Коробка передач є однією з ключових складових трансмісії більшості автомобілів. Її головна функція полягає в передачі потужності від двигуна внутрішнього згоряння до коліс. КПП дозволяють вибирати різні передачі, що забезпечує оптимальне використання потужності двигуна в залежності від умов руху та швидкості. Різні типи коробок передач мають різну кількість передач, різний діапазон крутного моменту, а також різні механізми зміни передач. Найпоширенішими типами КПП є безступінчасті та комбіновані, які забезпечують ефективність, комфорт та економію палива при експлуатації автомобіля.

 

Типи та відмінності коробок передач

Тривалий час на ринку існували ступінчасті КПП (наприклад, механічна коробка передач, а також “робот”), які змушують двигун працювати на певних обертах для вибору оптимальної передачі, що забезпечує найкращу економію пального. Однак з часом з'явились безступінчасті коробки передач (варіатор), які дозволяють плавно переходити з однієї передачі на іншу, забезпечуючи при цьому максимальну ефективність роботи двигуна та більш впевнену їзду.

Також існують комбіновані коробки передач (автоматична коробка передач), які поєднують в собі переваги обох типів і забезпечують максимальну гнучкість та ефективність роботи автомобіля.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Житомир-АВТО”

Щоб коробка передач працювала належним чином, необхідно своєчасно проводити її обслуговування. Для цього ми рекомендуємо ретельно перевіряти рівень мастила, що допоможе визначити стан системи та попередити можливі збої під час руху.

Своєчасна заміна мастила в КПП є ключовим фактором для забезпечення ефективної роботи коробки передач. Відпрацьоване мастило може забруднити ємність, тому перед заміною його необхідно вилити та ретельно очистити коробку. Мінеральна олива є оптимальним варіантом для цієї процедури, оскільки вона забезпечує не тільки якісне очищення внутрішньої поверхні, але і знижує ризик подальшого забруднення.

Якщо Вам потрібен серйозний ремонт коробки передач, краще не розбирати її деталі самостійно. Зверніться до професіоналів, які зможуть знайти несправність та замінити старі деталі на нові, сертифіковані згідно з правилами виробника. Від цього залежить не тільки результат ремонту, а й безпека Вашого автомобіля. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати найкращий тип та марку мастила для Вашого авто. Ми проводимо ремонт коробок передач на професійному обладнанні, для роботи з яким необхідні кваліфіковані спеціалісти. 

 

 

Запрошуємо Вас до нашого авторизованого автомобільного сервісу "Житомир-АВТО", який знаходиться за адресою: Житомирська обл., с. Довжик, вул. Богунська, 1-а (заїзд з проспекту Миру або вулиці Гранітної). Наші телефони: +38 (0412) 416 116, +38 (0412) 415 006, +38 (067) 550 08 95.