Про автоцентр

ПрАТ «Житомир-Авто» входить до складу Корпорації «УкрАвто» з 1993 року та являється найкрупнішим автоцентром в Житомирської області. 
За історію свого існування компанія реалізувала більше десяти тисяч автомобілів.
Кожен автомобільний бренд, представлений в нашому модельному ряду, – це результат творчості провідних світових дизайнерів та інженерів; це з'єднання витонченості і стилю з високими технологіями і багатолітнім досвідом; це відображення у всі століття властивого людству прагнення – рухатися вперед, долати перешкоди і відкривати нові горизонти. Наші автомобілі створені для переможців, завжди готових йти на крок попереду своєї епохи. У новому автосалоні, побудованому відповідно до стандартів Дженерал Моторс, на площі 600 квадратних метрів представлений весь модельний ряд автомобілів Chevrolet. 
Історія Корпорації «УкрАвто»
Історія Корпорації «УкрАвто» починається з 1969 року, коли було створено Головне управління технічного обслуговування і ремонту автомобілів. А в 1989 році Управління було реорганізоване в українське орендне виробниче об'єднання Автосервіс, у складі якого вже було 25 обласних підприємств, 7 регіональних центрів, 28 СТО і 90 автокрамниць. Глобальні зміни в структурі українського автомобільного гіганта в 1992 році привели до створення Відкритого акціонерного суспільства «Українська автомобільна корпорація», відомішого під скороченою назвою – Корпорація «УкрАвто».
Сьогодні Корпорація «УкрАвто» - це велика холдингова компанія з різними напрямами діяльності. У її склад входять найпотужніший в Україні Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ), 4 заводи по виробництву автомобільних агрегатів і комплектуючих виробів, близько 400 центрів техобслуговування, автосалонів, магазинів запчастин, 6 крупних оптово-роздрібних складів, страхові компанії. Все це дозволяє Корпорації впродовж довгого періоду по праву займати лідерські позиції на українському автомобільному ринку.