Про автоцентр

Автосервісний центр «Житомир-АВТО» веде свою історію з 1993 року, і є найбільшим центром в Житомирському регіоні з продажу нових автомобілів і надання послуг з ремонту та сервісного обслуговування. Належність до структури Української Автомобільної Корпорації гарантує високу якість обслуговування і стандарти на рівні світових виробників.

ЖИТОМИР-АВТО:
НОВІ АВТОМОБІЛІ:

Автосервісний центр «Житомир-АВТО» пропонує широкий модельний ряд нових автомобілів на будь-який гаманець та будь-який смак. Все, що зараз пропонує світова автомобільна промисловість, представлено в нашому автосервісному центрі. Від найдоступнішого компактного кросовера Chery Tiggo 2, який небезпідставно користується високим попитом серед українців, до, можливо, найдосконалішого Mercedes-Benz S-Class. Завітайте, та переконайтесь, що обирати є з чого!

ОФІЦІЙНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Якщо Ви дійсно цінуєте свій автомобіль і хочете бути впевненим у його надійній роботі, автосервісний центр «Житомир-АВТО» пропонує широкий спектр послуг, пов’язаних з технічним обслуговуванням, гарантійним та пост-гарантійним ремонтом автомобілів. Висока кваліфікація наших фахівців, обладнання, що відповідає всім сучасним вимогам, і звісно ж, гарантія. Постійне вдосконалення та досвід дозволяють нам виконувати майже всі види робіт, що пов’язані автомобілем: від шиномонтажу та діагностики до відновлення геометрії кузова та капітального ремонту двигуна.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:

Кваліфікований ремонт передбачає використання якісних, а відповідно, оригінальних запасних частин та витратних матеріалів. Наш автосервісний центр пропонує і те і інше: отримуючи послуги з ремонту Ви можете розраховувати на якість і бути впевненим, що комплектуючі мають зрозуміле походження і сертифіковані автовиробником. Не заощаджуйте на безпеці – звертайтесь до «Житомир-АВТО», а Ваш автомобіль віддячить тисячами кілометрів доріг!

ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ:

Часом, потреба придбати автомобіль виникає тоді, коли на руках нема всієї суми, що вказана на ціннику. Причини можуть бути дуже і дуже різні: наприклад, збільшення родини або ж необхідність заміни автомобіля для бізнесу. Автосервісний центр «Житомир-АВТО» має все, щоб Вам допомогти! Наші фахівці підберуть найкращу та найвигіднішу для Вас програму кредитування або ж лізингу. Більше того, ми із задоволенням підберемо оптимальний варіант страхування Вашого нового автомобіля.