Заправка кондиціонера Житомир-АВТО

Системи кондиціонування функціонують за допомогою спеціальної рідини – фреона. Під час роботи вона поступово зменшується, що є нормальним явищем. Проте ми рекомендуємо слідкувати за його рівнем і якщо Ви помітили, що навіть після заправки рідина швидко випаровується, краще звернутися до фахівця. Автосервісний центр "Житомир-АВТО" може допомогти визначити причини надмірного використання фреону. Ми знаходимося за адресою: Житомирська область, село Довжик, вулиця Богунська, 1-а.

 

Коли потрібна заправка фреону

Клімат-контроль відповідає за збалансування температури всередині салону. Він забезпечує сухе та тепле повітря взимку та прохолоду влітку, а також запобігає потраплянню пилу та бруду ззовні, очищуючи повітря всередині автомобіля.

Експерти АЦ "Житомир-АВТО" зазначають, що навіть якщо рівень фреону зменшується на 15% на рік – це є нормальним явищем. Однак, якщо спостерігається більша втрата рідини, необхідна детальна перевірка кондиціонера, оскільки це може свідчити про серйозні проблеми.

Спочатку можна не помітити нічого дивного, оскільки кондиціонер продовжує працювати, навіть якщо втрачено значну кількість фреону. Однак це доволі небезпечно, оскільки кожен раз при включенні кондиціонера автомобіль змушений працювати на підвищеній потужності. Салон автомобіля буде охолоджуватись, але з часом, при інтенсивному використанні автомобіля, системи можуть пошкодитись та зноситись.

Отже, рекомендується дотримуватися порад та рекомендацій Вашого автомеханіка та проводити огляд автомобіля принаймні один раз на рік. Це дозволить запобігти можливим проблемам і зберегти ефективність роботи автомобіля.

 

 

Як налаштувати систему

Перше, що необхідно зробити, – якнайшвидше звернутися в сервісну майстерню, якщо Ви помітили незвичайну поведінку автомобіля.

Ремонт і чистка кондиціонера починається з відкачування старого фреону, що залишився. Потім перевіряється резервуар на наявність тріщин, оскільки звідти може витікати рідина. Якщо проблема зберігається, потрібна більш ретельна діагностика. В особливих випадках доведеться розібрати торпеду. Після виявлення та усунення причини заливається невелика кількість мастила для змащення рухомих частин компресора і лише потім в резервуар заправляється новий фреон.

Це, здавалося б, просте завдання вимагає навичок і досвіду. Адже ми використовуємо численні сканери і найсучасніше обладнання, щоб діагностика не займала надто багато часу і давала максимально точні дані.

Запрошуємо відвідати наш автосервісний центр "Житомир-АВТО" і переконатися у нашій високій кваліфікації.