Заміна оливи в МКПП та АКПП Житомир-АВТО

Олива в коробці передач використовується для зменшення тертя між зубчастими колесами та зчепленням, захищає їх від зносу та перегріву і сприяє плавному перемиканню передач. У разі зниження рівня оливи в КПП або якщо мастило старе і втратило первинні властивості, це може призвести до збільшення тертя та зносу механізму коробки передач, пошкодженню машини і великих витрат на ремонт. Щоб забезпечити ефективну роботу коробки передач та продовжити термін її служби, рекомендується використовувати спеціальні оливи, які відповідають вимогам виробника Вашого автомобіля.

 

Коли міняти оливи?

Якщо автомобіль потребує заміни оливи, можуть виникнути різні ознаки, які вказують на це. Ось декілька з них:

  1. Поява специфічного запаху: коли мастило старіє, його запах може змінюватися та ставати більш насиченим.
  2. Зменшення ефективності роботи двигуна: якщо двигун втрачає потужність або відчувається збільшена вібрація, це може бути знаком того, що потрібна заміна оливи.
  3. Якщо рівень масла зменшується з будь-яких причин, це може означати, що олива не виконує свої задачі та потрібна її заміна.
  4. Поява шумів: якщо Ви чуєте дивний шум під час роботи двигуна, це може свідчити про тривалий термін використання оливи та про те, що вона втратила всі свої корисні властивості.

Якщо Ви помітили одну чи кілька з цих ознак, рекомендується звернутися до майстра зі зміни оливи або до авторизованого сервісного центру. Зазвичай рекомендується заміняти оливу кожні 10 000-15 000 кілометрів пробігу, залежно від типу автомобіля та умов експлуатації.

 

 

Види олив

Мінеральні оливи виготовляють з базових нафтових масел та присадок, які забезпечують захист двигуна. Вони мають меншу вартість, але також меншу продуктивність та термін служби в порівнянні з іншими типами олив.

Напівсинтетичні оливи складаються з комбінації базових масел та синтетичних компонентів, що підвищує їх продуктивність та термін служби. Вони коштують дещо більше, але забезпечують кращий захист двигуна.

Повністю синтетичні оливи виготовляються з високоякісних синтетичних компонентів та присадок, що забезпечують максимальний захист двигуна. Вони є найбільш продуктивними та довговічними з усіх типів машинних олив, але їх вартість може бути значно вищою, ніж у мінеральних та напівсинтетичних аналогів.

Заміна оливи в коробці передач – це дуже важлива процедура для довговічності роботи МКПП/АКПП. Наш сервіс надає послугу заміни оливи в коробці передач будь-якого типу. Використання спеціального обладнання, покращення рівня безпеки та комфорту, врахування всіх вимог автовиробника, стану авто та умов експлуатації – ось принципи, на які автосервісний центр "Житомир-АВТО" спирається у своїй роботі.

Чекаємо на Вас в нашому салоні за адресою: Житомирська обл., с. Довжик, вул. Богунська, 1-а. Будемо раді Вам допомогти!