Заміна оливи та рідин Житомир-АВТО

Заміна оливи та інших рідин є необхідною процедурою для всіх власників автомобілів, які бажають зберегти свій транспортний засіб у працездатному стані на тривалий термін. Інтервали заміни рідин для кожної марки авто прописані в інструкції користувача і залежать від різних факторів. Вчасна заміна рідин позитивно впливає на довговічність роботи двигуна та інших систем авто.

 

Що впливає на розхід рідин?

Існує кілька факторів, які можуть вплинути на розхід рідин. Наприклад, довге очікування в заторах або вмикання/вимикання систем автомобіля можуть призвести до перегріву двигуна, що збільшить витрату автомобільних рідин. Крім того, нерегулярне використання автомобіля може призвести до зносу деталей та систем авто, оскільки механічні деталі починають іржавіти та припадати пилом. І, нарешті, користування неасфальтованими дорогами є ще однією причиною зносу систем автомобіля, включаючи надмірну витрату рідин.

Не забувайте, що важливо прогрівати автомобіль перед виїздом навіть у літній період. Непрогрітий двигун швидше зношується та витрачає більше мастила й мастильних матеріалів.

 

Які рідини можна замінити в АЦ “Житомир-АВТО”?

Заміна масляного фільтра та моторного масла є важливою процедурою, яку рекомендується виконувати відповідно до графіка, визначеного виробником. Частота заміни залежить від кількох факторів, таких як клімат, пора року, дорожні умови, марка автомобіля та рік його випуску. Зазвичай ця процедура виконується кожні 5000 км або двічі на рік. В нашому автоцентрі Ви можете замовити заміну наступних автомобільних рідин.

Масло в коробці передач є критично важливою рідиною, яка забезпечує плавне перемикання передач, швидке гальмування та стабільне керування автомобілем. Властивості масла, такі як його колір, чистота та в'язкість, повинні залишатися стабільними протягом усього періоду експлуатації автомобіля. Оскільки масло знаходиться в герметичній ємності, його рівень залишається незмінним. Проте рекомендується змінювати масло приблизно кожні 80 000-100 000 км, щоб забезпечити оптимальну продуктивність та тривалість життя автомобіля.

Охолоджувальна рідина є важливим компонентом, який запобігає перегріванню двигуна та забезпечує його оптимальну температуру. Недостатній рівень антифризу може призвести до проблем з двигуном, перегріву деталей та виникнення диму під капотом. Рекомендується регулярно додавати антифриз та повністю замінювати його кожні два-три роки.

Гальмівна рідина також циркулює в закритій системі. Рекомендується перевіряти її кожні 2-3 роки, щоб оцінити колір та інші параметри, які вказані виробником.

 

 

Фахівці АЦ “Житомир-АВТО” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Оцінити рівень та інші параметри рідин, що використовуються в Вашому авто, можна в автосервісному центрі “Житомир-АВТО”, що розташований в Житомирській обл., с. Довжик, на вулиці Богунській, 1-а.