Заміна колодок та дисків Житомир-АВТО

Своєчасна заміна гальмівних колодок та дисків є одним з ключових кроків для збереження довговічності автомобіля. Для того щоб ремонт був ефективним, потрібен відповідальний підхід. В нашому автосервісі "Житомир-АВТО" майстри мають необхідну кваліфікацію та досвід для проведення якісної діагностики та заміни деталей. Ми використовуємо лише перевірені витратні матеріали та комплектуючі, а також маємо в наявності новітні інструменти, що гарантує якість наших послуг та задоволення клієнтів.

 

Як працюють гальмівні колодки і диски

Щоб машина працювала довгий час після ремонту, важливо використовувати високоякісні деталі та компоненти. Від них напряму залежить Ваша безпека та безпека Ваших пасажирів. Гальмівна система дуже важлива в будь-якій ситуації водіння, тож пропонуємо дізнатися про неї трохи більше.

Ключовими компонентами гальмівної системи є гальмівні колодки та диски, які безпосередньо впливають на безпеку водія та пасажирів. Гідравлічний тиск, що виникає при дії колодок на диск, знижує швидкість руху або повністю зупиняє автомобіль. Цей процес супроводжується значною силою тертя, яка перетворюється на тепло та може призвести до перегріву дисків. Це своєю чергою призводить до зношення поверхні дисків та зменшення їх захисних властивостей. У разі такого зношення необхідна своєчасна заміна дисків та колодок. Наш автосервіс "Житомир-АВТО", що розташований в Житомирській обл., с. Довжик, на вул. Богунській, 1-а, готовий допомогти у заміні гальмівних колодок та дисків, використовуючи високоякісні компоненти для гарантії безпеки клієнтів.

 

В яких випадках потрібна планова перевірка 

Якщо Ви часто використовуєте нерівномірне гальмування, це може призвести до швидкого зносу деталей та збільшення частоти відвідувань автомайстерень. Різке прискорення також може завдати шкоди Вашому автомобілю, тому краще керувати машиною спокійно та плавно. Крім того, дорожні умови, спосіб зберігання авто, погода та перепади температур також можуть впливати на стан Вашого авто.

Рекомендується проводити огляд автомобіля кожні 100 000-150 000 кілометрів пробігу. Ви можете самостійно визначити ступінь зносу диска за допомогою штангенциркуля. Якщо товщина диска зменшилась на 2-3 мм від початкового значення, то час звернутися до автосервісу.

Міняти колодки та диски потрібно і в разі виникнення на їхній поверхні таких дефектів, як тріщини, нерівності, іржа. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Житомир-АВТО" та отримати професійну консультацію компетентного персоналу. 

 

Чи можете Ви самостійно виявити проблеми з гальмами на своєму автомобілі?

Якщо Ваш автомобіль постійно надсилає сигнали про можливі проблеми з гальмами, то необхідно вжити наступних заходів.

  1. Бути особливо обережним під час екстреного гальмування, якщо автомобіль не реагує на цю дію.
  2. Пам'ятати, що гальмівний шлях може збільшитися, тому важливо зберігати достатню дистанцію між Вашим авто та іншими транспортними засобами.
  3. Бути особливо уважним, якщо автомобіль заносить вбік, а колеса видають гучний звук, оскільки це може бути ознакою проблем з системою гальмування.
  4. У разі автоматичного гальмування автомобіля без натискання на педаль гальма слід звернутися до фахівців для проведення діагностики та усунення проблеми.

 

 

АЦ "Житомир-АВТО" надає послуги досвідчених майстрів різної спеціалізації. Ми залюбки здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, швидко та якісно встановимо нові та проконсультуємо Вас в разі виникнення будь-яких питань. Телефонуйте за номерами: +38 (0412) 416 116, +38 (0412) 415 006, +38 (067) 550 08 95.