Заміна ГРМ Житомир-АВТО

Ремінь ГРМ (газорозподільний механізм) є важливою складовою частиною двигуна внутрішнього згоряння. Його головна функція полягає в синхронізації роботи клапанів і поршнів двигуна, що дозволяє досягти ефективної роботи двигуна. 

 

Коли потрібна заміна ременя ГРМ

Ремінь ГРМ має обмежений ресурс експлуатації, і його потрібно замінювати через певний проміжок часу або після пробігу певної кількості кілометрів. Зазвичай виробники автомобілів рекомендують заміну ременя ГРМ кожні 60 000-100 000 кілометрів пробігу або кожні 5-7 років. Однак ці рекомендації можуть відрізнятися залежно від моделі автомобіля та умов експлуатації.

Важливо пам'ятати, що неправильна заміна ременя ГРМ може призвести до серйозного пошкодження двигуна, тому цю процедуру краще довірити професіоналам.

 

Ознаки, що порвався ремінь ГРМ

Якщо ремінь ГРМ порвався, це може мати наступні ознаки:

  1. Двигун перестає працювати. Це може статися під час руху або на холостому ходу.
  2. Шум при роботі двигуна. Якщо ремінь ГРМ порвався під час руху, може початися скрипіння або гуркіт, що супроводжується зниженням потужності.
  3. Перепади в роботі двигуна. Коли ремінь починає зношуватися, то двигун може почати "скакати" на маленьких швидкостях або на холостому ходу.
  4. Поява викидів диму. Якщо ремінь пошкодився під час руху, може виникнути зайва вібрація, яка призведе до збільшення витрат палива та викидів диму з вихлопної системи.
  5. Проблеми з запуском двигуна. Коли ремінь зношується, збільшується час запуску двигуна, або ж двигун може взагалі не заводитися.

Якщо виникає підозра на те, що ремінь ГРМ зношений або пошкоджений, важливо провести діагностику та заміну цієї деталі найближчим часом.

 

 

Діагностика та усування проблеми

Ми застосовуємо спеціальні інструменти та передову техніку для часткового розбору двигуна. Всі запчастини, які використовуються в процесі ремонту, є офіційно виготовленими заводами-виробниками. Використання неперевірених аналогів може призвести до позапланового ремонту, а в окремих випадках може знадобитися заміна усього набору запчастин.

Заміна газорозподільного ременя проводиться нашими фахівцями на спеціалізованому обладнанні. Високий рівень складності такого ремонту вимагає залучення до роботи компетентних фахівців та досвідчених робітників. В автосервісному центрі "Житомир-АВТО" ми з радістю допоможемо Вам в будь-якій ситуації. Ми знаходимося за адресою: Житомирська обл., с. Довжик, вул. Богунська, 1-а. Дзвоніть за телефонами: +38 (0412) 416 116, +38 (0412) 415 006, +38 (067) 550 08 95.