Шиномонтаж Житомир-АВТО

ЦІНИ НА ШИНОМОНТАЖ

Шиномонтаж та балансування
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 13", метал. диск
657.60 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 13", лег. сплав. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 14", метал. диск
657.60 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 14", лег. сплав. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 15", метал. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 15", лег. сплав. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 16", метал. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 16", лег. сплав. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 17", метал. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 17", лег. сплав. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 18", метал. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 18", лег. сплав. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 19", метал. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 19", лег. сплав. диск
1183.68 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 20", лег. сплав. диск
1315.20 грн

Кожен власник авто рано чи пізно стикається з необхідністю професійного шиномонтажу. Ця послуга включає монтаж та демонтаж шин для легкових і вантажних автомобілів, 3D-балансування, сезонну заміну шин та накачування коліс. Оскільки шиномонтаж може бути трактований по-різному, пропонуємо розглянути це питання більш детально.

 

Як обрати сервісний центр для шиномонтажу?

Шиномонтажні майстерні можна знайти практично скрізь, навіть в гаражах. Але при виборі автосервісу важливо звернути увагу на те, яке обладнання використовують фахівці для виконання робіт, оскільки це може суттєво полегшити процес.

В автосервісному центрі "Житомир-АВТО" ми приділяємо особливу увагу оснащенню наших майстерень. Ми ніколи не використовуємо застаріле обладнання та непрацюючі комп'ютерні програми, оскільки лише завдяки передовим технологіям можна провести якісну діагностику зносу шин та діагностику стану дисків, визначити шляхи вирішення проблем та швидко їх усунути. Більше того, сучасна діагностика автомобілів та пов'язані з нею ремонтні роботи вже давно вийшли за рамки звичайної автомайстерні та ручної роботи. Застосування комп'ютерної діагностики, новітніх програм та технологій стає все більш поширеним.

 

Які послуги пропонує АЦ "Житомир-АВТО"?

Ми надаємо повний спектр послуг, пов'язаних з ремонтом коліс та покришок. Незважаючи на те, що ця робота може здатися простою на перший погляд, майстер повинен виконувати її якісно та з великою увагою до деталей, включаючи правильне зняття та установку шин на диски.

Ми також пропонуємо послугу “перевзування” автомобілів, яке може знадобитися не лише при зміні сезону, але і при інших обставинах та причинах, таких як старі покришки, наїзд на скло або цвях, шишки на гумі тощо.

Одна з найпопулярніших додаткових послуг – зберігання шин на певний період. Зберігання шин на складі – це зручно, комфортно та сучасно, а також дає можливість зекономити місце в багажнику чи гаражі.

Оперативність та якість заміни шин залежать від багатьох факторів, один з яких – ретельна підготовка до ремонту, включаючи мийку коліс. Чисті та сухі колеса допоможуть майстру швидше знайти пошкодження на поверхні та ефективніше виконувати роботу, що зекономить Ваш час.

Балансування коліс є ще однією популярною послугою, яка допомагає розподілити навантаження на колеса під час руху автомобіля по дорозі.

Накачування коліс дозволяє оперативно повернути нормальний тиск в шинах. Накачування покришок до необхідного рівня займає кілька хвилин, і Ваш автомобіль знову готовий до тривалих поїздок.

Отже, ремонт шин – це складний процес, що передбачає аналіз причин зносу покришок. Висококваліфіковані майстри можуть ефективно усунути порізи, проколи та інші ушкодження всього за кілька хвилин. Вони швидко визначають місце пошкодження та наносять латки, які можуть продовжити термін експлуатації шин. Для відновлення гуми використовують нагрітий каучук, який за дії високої температури перетворюється на пластичну масу.

 

Автосервісний центр "Житомир-АВТО" пропонує своїм клієнтам такі переваги:

  • виконання робіт на професійному спеціалізованому обладнанні;
  • дотримання вимог до температурного режиму при зберіганні шин;
  • бездоганна репутація та задоволення сотень клієнтів;
  • уважність та клієнтоорієнтованість;
  • професійна команда спеціалістів.

 

 

Наш автосервіс радий надати Вам повний спектр послуг з ремонту Вашого автомобіля. Ми зарекомендували себе як надійний партнер та постачальник якісних послуг, тому чекаємо і на Вас за адресою: Житомирська обл., с. Довжик, вул. Богунська, 1-а (заїзд з проспекту Миру або вулиці Гранітної). Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами: +38 (0412) 416 116, +38 (0412) 415 006, +38 (067) 550 08 95.