Розвал-схождення 3D Житомир-АВТО

ЦІНИ НА РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ

Встановлення кутів коліс
Перевірка та регулювання кутів встан. коліс
657.60 грн
Перевірка та регулювання кутів встан. зад. віс. коліс
197.28 грн

У центрі обслуговування автомобілів "Житомир-АВТО" Ви можете скористатися послугами професійних майстрів з регулювання кутів установки передніх та задніх коліс будь-якого виду транспортного засобу. Розвал-сходження є надзвичайно важливим етапом для забезпечення комфортної їзди Вашого автомобіля. Майстри "Житомир-АВТО" виконують розвал-сходження та вирівнюють кути установки коліс відповідно до вимог виробника автомобіля. Цей метод дозволяє уникнути деформації шин та нерівномірного зношування їхньої поверхні. Якщо Ви не звернете уваги на цю проблему, це може призвести до небезпечних ситуацій на дорозі. Крім того, наш кваліфікований персонал надасть консультацію з будь-яких інших питань.

 

Коли звертатися до професіоналів? 

Якщо Ви хочете переконатися у правильному функціонуванні систем та деталей свого авто, команда автосервісного центру "Житомир-АВТО" рекомендує проводити діагностику транспортного засобу кожні 15-30 тисяч кілометрів. Однак врахуйте, що нові автомобілі мають свої особливості. Так, правильний кут коліс у них формується під час руху, оскільки нові деталі повинні притертися одна до одної. Тому якщо Ви придбали новий автомобіль, після проїзду близько 5000 кілометрів Ви можете звернутися до нашого центру для налаштування коліс.

Також важливо звернутися до нас одразу після сезонної заміни шин, щоб переконатися в правильній роботі всіх систем авто. У разі будь-яких серйозних втручань або аварій рекомендується якомога швидше звернутися до нашого центру, щоб ми могли виявити та оперативно розв'язати проблеми.

 

Діагностика в форматі 3D 

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

В автосервісному центрі "Житомир-АВТО" використовуються передові стенди для діагностики автомобілів, що дозволяють точно встановити цільові точки на колесах і створити тривимірну модель транспортного засобу. Отримані дані передаються на комп'ютер для ретельного аналізу, під час якого порівнюються параметри Вашого автомобіля з рекомендаціями виробника. Якщо виявляться будь-які недоліки, наші фахівці нададуть рекомендації щодо корекції геометрії шасі та проведуть необхідні ремонтні роботи.

Для досягнення оптимальних характеристик керування кути вирівнювання коліс можуть бути змінені поза специфікаціями виробника. Визначаються допустимі кути та похибки індивідуально, а при калькуляції ми враховуємо марку авто, його вагу, умови експлуатації тощо.

 

 

Адреса нашого автосалону: Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1-а. Нагадуємо, що профілактичне обслуговування автомобіля дуже важливо для Вашої безпеки на дорозі. Не забувайте про це та звертайтеся до нас вчасно, щоб ми могли надати Вам професійну допомогу.