Діагностика Житомир-АВТО

ЦІНИ НА РОБОТИ

Діагностика ходової частини
Комплекс діагностичних робіт (ходова частина)
328.80 грн
Комплексна діагностика
Комплекс діагностичних робіт (мех. та електронні системи)
1183.68 грн
Діагностика електрообладнання
Діагностика електро обладнання стандартна
657.60 грн
Діагностика електрообладнання з видаленням помилок
920.64 грн
Діагностика окремих елементів електрообладнання сканером
657.60 грн
Діагностика окремих елементів електрообладнання сканером
1315.20 грн
Пошук несправності окремих елементів електрообладнання
1315.20 грн
Пошук несправності електропроводки
1315.20 грн
Ремонт електропроводки
1315.20 грн
Пошук несправності блоку керування АКПП
1315.20 грн
Пошук несправності блоку керування двигуна
1315.20 грн
Пошук несправності блоку керування окремої системи АМ
1315.20 грн
Діагностика
Діагностика двигуна на наявність підтікань
394.56 грн
Діагностика системи охолодження на наявність підтікань
394.56 грн
Діагностика системи кондиціонування на наявність підтікань
657.60 грн
Діагностика системи випуску відпрацьованих газів
394.56 грн
Діагностика автомобіля на наявність підтікань палива
657.60 грн

Сучасні автомобілі мають передову електроніку, яка дозволяє значно спростити процес водіння та надавати водію можливість слідкувати за працездатністю автомобіля. Завдяки маркерам стану, які відображаються на дисплеї, водій може швидко та просто визначити, які системи потребують уваги. Автомобіль автоматично сканує всі параметри та передає сигнали на дисплей. Вам лише потрібно своєчасно реагувати на них та в разі потреби відвезти машину до нашого автосервісу для проведення діагностики.

 

Як ми діагностуємо Ваше авто?

В автосервісному центрі "Житомир-АВТО" для перевірки систем авто ми використовуємо спеціальні зчитувальні пристрої з вузькопрофільною програмою, що була розроблена спеціально для проведення діагностичних робіт.

Ми застосовуємо сучасні сканери для аналізу даних роботи автомобіля, що дозволяє швидко та точно перевірити роботу всіх систем. Після отримання даних наші комп'ютери опрацьовують їх за допомогою спеціальної програми, яка робить розрахунки та висновки про важливі системи авто. Ми аналізуємо роботу двигуна та систем його керування, коробки передач, гальмівної системи, системи стабілізації та безпеки, а також якість керування допоміжним обладнанням. Після цього ми перевіряємо системи регулювання сидінь та автоматичних дверних замків, а також розподіл крутного моменту між віссю та колесами, щоб забезпечити оптимальну роботу Вашого автомобіля.

 

Професійна діагностика авто в АЦ "Житомир-АВТО"

В нашому АЦ всі автомобілі проходять перевірку за допомогою передового обладнання, яке включає діагностичні сканери, багатофункціональні стенди та портативні зчитувальні пристрої.

Як саме відбувається автодіагностика на сучасному обладнанні? Спершу до спеціального гнізда всередині автомобіля підключається сканер помилок, котрий аналізує дані. В разі виявлення незначних помилок можна видалити їх з системи. Але якщо сканер знайшов щось вагоме, допоможе тільки повноцінний ремонт.

 

Як проходить огляд автомобіля?

Чек-лист автомобіля проводиться за допомогою сучасних пристроїв, що займає близько 20-30 хвилин. Спочатку перевіряють генератор, акумулятор та силові компоненти всередині автомобіля. Після цього автомобіль переміщують на спеціальний стенд для більш детального аналізу в реалістичних умовах. Для цього наші фахівці сканують системи автомобіля з запущеним двигуном, цей вид тестів називають динамічним. На основі отриманих даних майстер робить висновки про стан автомобіля та визначає подальший план для проведення ремонтних робіт.

Ми уважно підбираємо персонал та постійно підвищуємо його кваліфікацію, адже важливо вміти працювати з новітнім обладнанням. Виробники автомобілів встановлюють високі стандарти для кваліфікації майстрів автосервісних центрів, тому навчання та практика є ключовими складовими нашої роботи. Ми застосовуємо чіткі алгоритми роботи, що допомагають виявляти всі несправності та потенційні проблеми в найкоротший термін, тим самим зменшуючи час огляду автомобіля та фінансові витрати на його ремонт.

 

Завітайте до нас за адресою: Житомирська обл., с. Довжик, вул. Богунська, 1-а (заїзд з проспекту Миру або вулиці Гранітної).