Антикорозійна обробка Житомир-АВТО

Корозійний процес відбувається майже зі всіма металевими виробами та часто впливає на деталі автомобіля. Щоб запобігти пошкодженню авто від корозії, необхідно приділяти особливу увагу прихованим поверхням, таким як заглиблення автомобіля та простір під капотом, де корозію важко виявити без спеціального обладнання. Хоча корозія є неминучим процесом, її можна усунути.

 

Види антикору

В АЦ "Житомир-АВТО" ми використовуємо тільки високоякісні та сертифіковані антикорозійні матеріали. Професійні витратні матеріали та суміші схвалені заводами-виробниками, тому працюють найкращим чином.

Існують різноманітні типи антикорозійних матеріалів, які відрізняються як складом, так і методами застосування. Наприклад, суміші для захисту металевих частин автомобілів мають спеціальний склад, що забезпечує додатковий захист поверхні від вологості та запобігає подальшій корозії. У компанії "Житомир-АВТО" використовуються різні типи антикорозійних матеріалів для захисту як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь автомобілів.

Спеціальні суміші для захисту зовнішніх частин автомобілів призначені для обробки кузова, днища та верхніх колісних арок. Захисне покриття кузова має форму еластичної суміші з високою адгезією, яка здатна витримувати додаткове механічне навантаження. У складі цих матеріалів містяться ПВХ, каучук, бітум та рідкий пластик.

Для обробки прихованих поверхонь, таких як шви, стики, пороги і крайки дверей, використовують рідини однорідної структури. Вони містять масло та парафін і мають дуже гнучку консистенцію, що дозволяє легко застосовувати їх у важкодоступних місцях. Після затвердіння вони утворюють міцну та еластичну плівку, яка забезпечує додатковий захист від корозії.

 

Як правильно нанести антикор 

Перед обробкою поверхонь, що забруднилися, варто спочатку ретельно очистити їх від дорожнього пилу та залишків автомобільного мастила. Далі необхідно вручну висушити поверхню та знежирити її перед подальшою обробкою. Цей процес необхідно повторити три-чотири рази, кожного разу чекаючи повного висихання поверхні.

Антикор наноситься під тиском за допомогою спеціальних розпилювачів. На великі легкодоступні поверхні наноситься шар антикору за допомогою розпилювача. Приховані поверхні обробляються під тиском за допомогою довгої трубчастої форсунки.

 

 

Антикорозійні суміші можна наносити як на всю поверхню, так і на окремі ділянки. Це залежить від того, наскільки розповсюджена корозія та від технології застосування конкретної суміші. Якщо корозія знаходиться лише на окремій ділянці поверхні, можна обробити її локально, але якщо ураження суттєві, краще обробляти всю поверхню, щоб уникнути подальшого розвитку корозії та зберегти цілісність матеріалу. Майстри АЦ "Житомир-АВТО" гарантують дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та демократичні ціни. Ми знаходимося за адресою: Житомирська обл., с. Довжик, вул. Богунська, 1-а.