Автомобіль Lada NIVA

від 318 480
Подорожуйте горами та містами! Приголомшливі позашляхові можливості NIVA відкривають перед Вами всі шляхи. Вона впевнено долає бездоріжжя, але чудово відчуває асфальт, пом'якшуючи недоліки доріг. А компактні габарити впливають не тільки на неперевершену геометричну прохідність, але і на зручність паркування в місті.
Комплектации и цены
Ціна
Модель NIVA
Комплектація Classic Comfort
Норми токсичності Євро-5 Євро-5
Ціна на автомобілі  2020 р.в., з ПДВ, грн. 339 450 -
Ціна на автомобілі  2020 р.в., з ПДВ, грн. за пропозицією LADA CASH BACK ** 309 450 -
Ціна на автомобілі  2021 р.в., з ПДВ, грн. 348 575 365 000
Ціна на автомобілі  2021 р.в., з ПДВ, грн. за пропозицією LADA CASH BACK ** 318 575 335 000
Трансмісія 5МТ 5МТ
Двигун 1,7 л 8 кл., 80 к.с.
Кількість місць 5 5
Безпека
 Подушка безпеки водія 
 Подушка безпеки переднього пасажира     
 Підголівники задніх сидінь  
 Крепления  детских сидений ISOFIX
 Іммобілайзер
 Охронна сигналізація    
 Протитуманні фари    
 Система  сповіщення ЕРА-ГЛОНАС
 ABS  + BAS
 EBD
Комфорт
 Додаткова віброізоляція    
 Гідропідсилювач керма
 Регулювання рульового колеса по висоті
 Сидіння водія з регулюванням по висоті     
 Центральний замок
 Складний ключ    
 Електросклопідіймачі передніх дверей
 Підігрів передніх сидінь     
 Обігрів вітрового скла    
 Тонування вікон (дверей задніх бокових, багажного відсіка, задніх відкидних  дверей)     
 Датчики паркування позаду    
 Камера заднього виду    
 Электропривід  та обігрів зовнішніх дзеркал
 Кондиціонер  
Речовий відсік з охолодженням  
 Аудіопідготовка (тільки джгути дротів)  
 Мультимедійна система    
Інтер'єр
 Розетка 12V 
 Підлокітник водійського сидіння з 2-ма підстаканниками, що трансформується  
 Протисонячний  піддашок з дзеркалом    
 Полка багажника
 Розетка USB
 Плафон салона центральний    
 Підсвічення багажного відділення
Екстер’єр
 Рейлінги на даху    
 Бампери в колір кузову    
 Зовнішні ручки дверей в колір кузову     
 Зовнішні дзеркала в колір кузову    
 Колеса штампозварні 15", колір "срібло"    
15'' легкосплавні диски, колір "срібло"    
16'' легкосплавні диски, колір "срібло"    
 Запасне повнорозмірне сталеве колесо 15"
 Ковпак запасного колеса пластиковий нефарбований    
 Фарбування кузову в колір "Металік"
Позашляхові функції
Сапун переднього та заднього мосту (для виключення операції обслуговування після форсування глибоких ровів з водою)
Захист картера двигуна сталевий
Додатковий пилозахисний ущільнювач дверей вертикальний    

* Зазначена ціна автомобіля LADA NIVA станом на 29.07.2021 р. включно з ПДВ за умови придбання автомобіля в кредит за програмою «LАDA Finance». Всі розрахунки в гривнях. Кількість автомобілів обмежена. Ви можете отримати кредит за програмою LADA Finance для придбання автомобіля LADA на наступних умовах: строк кредиту від 12 до 60 місяців, аванс — для фізичних осіб від 10%, для фізичних осіб-підприємців від 15%, для юридичних осіб від 20% до 50% (максимальний) від вартості авто, максимальна сума кредиту —2 600 000 грн., відсоткова ставка — 11,9% річних (база нарахування 365 днів у році), одноразова комісія за видачу  кредиту — 2,9%, комісія за операції в Державному реєстрі — 750 грн. Реальна річна процентна ставка становить від  34 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої  території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою  право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або  за телефоном: 0800305555 (дзвінки безкоштовні на території України). Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний  №149 в Державному реєстрі банків. АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» виступає замовником реклами.

Можливість придбати автомобіль LADA за спеціальною ціною (зі знижкою від 25 000 грн. до 30 000 грн., в залежності від моделі автомобіля, у порівнянні  зі звичайною ціною), за умови придбання в кредит за програмою LADA Finance для фізичних осіб, ФОП та юридичних осіб. Пропозиція діє  з 30.06.2021 р. до 01.08.2021 р. на території України (за винятком тимчасово окупованої території АР Крим та зони  проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил) в дилерській мережі LADA. Про детальні умови  пропозиції кредитування та додаткові зобов’язання дізнайтесь в офіційній дилерській  мережі LADA в Україні. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції за програмою «LADA Finance» щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів LADA в Україні.

АТ «АВТО МОТОР ГРУП» та його дилери не несуть відповідальності за кредитні продукти АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» та супутні страхові послуги. Лада Фінанс. Лада Кеш Бек. Всі розрахунки в гривнях за офіційним курсом RUR на день платежу. Курс станом на 29.07.2021 становить 1 RUR = 0,365 грн. згідно середньозваженому курсу на міжбанківському ринку на https://bank.gov.ua/markets. Інформація про технічні характеристики, склад комплектацій, кольоровій гамі та рекомендованих роздрібних цінах носить довідковий характер і ні за яких обставин не є публічною офертою. 

Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і ціни на автомобілі. Актуальні ціни уточнюйте в салонах офіційних дилерів або за телефоном гарячої лінії 0 800 502 400 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів зв'язку).

Гарантія на передньопривідні автомобілі LADA 3 роки або 100 000 км (в залежності від того, що настане раніше), на 4*4 - 24 міс. або 35 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше). Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у сервісній документації.