ПРАТ «Житомир - Авто» є офіційним дилером КІА , ЗАЗ, Chevrolet , Chery , Lada , TATA , JAC , I -Van і працює відповідно до високих вимог , які надає своїм дилерам виробник. Ми пропонуємо автомобілі , які максимально адаптовані до кліматичних та дорожніх умов України .

Обслуговування Вашого автомобіля здійснюють професійні механіки високої кваліфікації ,
що володіють останніми технологічними досягненнями в області обслуговування автомобілів , постійно проходять навчання в навчальних центрах. При обслуговуванні та ремонті автомобілів клієнтів використовуються тільки оригінальні запчастини , надійність яких гарантована виробником . 
Обслуговуючий персонал ПРАТ «Житомир - Авто » постійно підвищує свій професійний рівень , проходить спеціальну підготовку за новітньою методикою.

0

Наші висококваліфіковані продавці- консультанти і сервіс- консультанти СТО дадуть відповідь на будь -які Ваші запитання з технічних характеристик, умов придбання , обслуговування і ремонту автомобілів.


 
0

Одним з наших головних принципів є уважне та відповідальне ставлення до всіх Ваших побажань щодо вибору , покупки і обслуговування автомобіля.

 

Контактна інформація:

телефони:

(+38 0412) 516-106 - стіл замовлень

(+38 0412) 483-111 - відділ гарантії