Новини
08.02.2018

Новий CHERY TIGGO 7 вже в Україні! Починається TIGGOманія!

TIGGO 7 - дуже очікувана новинка на ринку нових легкових автомобілів в Україні, оскільки він втілив в собі самі передові досягнення технологій Chery: в ньому використовується новітня конструкція кузова, він оснащений високоефективною спортивною системою управління DDS, шасі, що забезпечує відмінну керованість, а також турбованим двигуном 1.5 л., економічною 6-ступінчастою механічною або автоматичною трансмісією DCT. І, що важливо для їзди в складних дорожніх умовах, мінімальний кліренс TIGGO 7 - 210 мм!
TIGGO 7, створений на базі прототипу концепт-кара «TX», який отримав приз за кращий дизайн від Auto® Design Conference в Європі, був вперше представлений на Пекінському Автосалоні в 2016 р. Розроблений на базі нової поліпшеної платформи Т1Х за допомогою сучасних науково-дослідних і конструкторських розробок Chery, TIGGO 7 отримав передові характеристики і якість в пропорціях, пом'якшеної підвісці, зниженому рівні шуму, поліпшених маневреності і комфорті під час руху, зручність водіння, гальмування, безпеки руху, потужності, динамічності. А також - в інформаційно-розважальних системах.
TIGGO 7 вразить не тільки своїми ходовими якостями. Дуже багатий набір опцій приємно здивує клієнтів опціями безпеки і комфорту, які нечасто зустрінеш в автомобілях такої ціновії категорії. Серед них - панорамний дах і панорамний камера 360о, шкіряні перфоровані сидіння, безключовий доступ і запуск двигуна, датчик тиску в шинах, 6-діапазонне регулювання сидіння водія, і багато іншого.
 Дізнатися детальну інформацію про ціни та комплектацію, а також записатися на тест-драйв можна в суботу 10 лютого 15:00 на території ТРЦ Глобал. Чекаємо Вас!