Новости
22.08.2018

"Специальные летние цены на аксессуары КІА"

Скидка 10% на аксессуари КІА!

08.08.2018

Зустрічайте абсолютно новий RIO X-line

Неймовірне поєднання стрімкості, комфорту хетчбека і енергії міського кросовера - це і багато іншого поєдналося в новому KIA Rio X-Line. Ефектний зовнішній вигляд, вражаючий інтер'єр, місткий і затишний салон, високий кліренс роблять новий Rio X-Line універсальним автомобілем, як в межах міста, так і поза ним.Вражаючи риси стрімкого хетчбека, але і солідний вигляд кросовера. Приготуйтеся до того, що кожен день Вашого життя буде наповнений особливим настроєм, адже увага до кожної деталі і продуманість нового KIA Rio X-Line не залишать Вас байдужим.Спортивний характер автомобіля додасть Вам впевненості в будь-якій поїздці, куди б Ви не відправилися. Більш того, завдяки неординарному вигляду нового X-Line Ви будете постійно ловити захоплені погляди оточуючих.Інтер'єр нового KIA Rio X-Line настільки ж детально продуманий, як і дизайн його екстер'єру. Зручний салон відповідає всім сучасним вимогам, а якість і довговічність матеріалів порадують будь-якого водія. Принципово новий підхід до проектування салону значно спростив використання різних функцій автомобіля в поїздці.Ми зробили все для того, щоб будь-яка ваша поїздка стала комфортною, безпечною і економічною, незалежно від того, якими шляхами Ви подорожуєте. Вибір з двох двигунів в поєднанні з високотехнологічної трансмісією, а також ретельно збалансована підвіска, спеціально розроблена і налаштована для комфортної та надійної їзди, дозволять Вам відчувати себе впевнено, як в коротких поїздках, так і в багатоденних подорожах.

08.08.2018

Kia Sportage стал самым продаваемым автомобилем в Украине по результатам июля

Второй месяц подряд Kia Sportage удерживает лидерство на украинском рынке новых автомобилей. По данным Ассоциации автопроизводителей Украины, в июле владельцев обрел 301 кроссовер

07.08.2018

Уважаемые клиенты, друзья и посетители сайта!

В последнее время в сети Интернет часто появляются сайты, а также объявления на популярных торговых площадках, где якобы можно за небольшую, символическую сумму, стать обладателем нового автомобиля. И если раньше было достаточно было просто проигнорировать sms, содержание которого обещало «бесплатный сыр», то теперь мошенники вышли на новый уровень.

07.08.2018

Оригинальные аксессуары KIA доступны по специальной летней цене!

До конца августа в официальной дилерской сети «Фалькон-Авто» (входит в состав Корпорации «УкрАВТО») отдельные оригинальные аксессуары Kia можно приобрести с экономией 10%.