Новости
13.08.2019

ТЕХНОЛОГІЇ: KIAMOTORS ПРЕДСТАВИЛА ПЕРШУ В СВІТІТЕХНОЛОГІЮ ДВИГУНІВ CCVD

HyundaiMotorGroup разом з дочірньою компанією KiaMotors представил иновий двигун SmartstreamGT-GDi об’ємом 1.6літрів, оснащений інноваційною системою управління газорозподільним механізмом і з глибиною ітривалістю відкриття клапанів, що змінюються(CVVD).Застосування цієї технології дозволило збільшити продуктивність іпотужність мотору,а також значно знизити витрати палива ішкідливі викиди. Технологія CVVD оптимізує робочі характеристики двигуна і ефективність споживання палива при різних режимах руху,таких як водіння в еко-або спортивному режимі.Технологія управління клапанами забезпечує підвищення продуктивності моторуна 4%,ефективність використання палива на5%,а також знижує рівень шкідливих викидівна 12%. Разом з новою технологією CVVDHyundaiMotorGroup представила двигун SmartstreamG1.6T-GDi,бензиновий турбоагрегат з чотирма клапанами та циліндрпотужністю 180 кінських сил і крутним моментом 265Н∙м. Цей мотор,крім технології CVVD,оснащений системою рециркуляції відпрацьованих газі в низькоготиску(LPEGR),яка оптимізує ефективність споживання палива. Модел ьKIA,д епершим з'явиться новий двигун,буде оголошена пізніше. Але,швидше за все,це буде нова KiaOptima2019-2020(5покоління).

22.05.2019

Раді повідомити про розширення асортименту запасних частин до автомобілів!!!!

⚙️На складі запасних частин підприємства знаходиться продукція таких відомих фірм як NIPPARTS, Flennor, HAN, WIX. На даний момент NIPPARTS займається випуском і упаковкою запасних частин для азіатських автомобілів, які були випущені спеціально для європейського ринку. Компанія не має власних лабораторій, які перевіряють відповідність стандартам, однак компанія ретельно відбирає коло постачальників, укладаючи контракт на поставку запчастин з тими компаніями-виробниками, які пройшли повністю сертифікацію за системою ISO. Час від часу представники компанії здійснюють контроль якості на заводах виробників запчастин та потім проводять випробування їх в Європейських випробувальних лабораторіях в Нідерландах. Гальмівні колодки і інші деталі мають стандарти TUV і ECE R90. Запчастини NIPPARTS відповідають вимогам до якості згідно з документами EC №1400 / 2002 і рекомендовані автовиробниками ля своїх авторизованих сервіс-центру. На всі поставляються компанією NIPPARTS запчастини надається повна гарантія. Компанія NIPPARTS була однією з перших в Європі, яка займалася випуском частин для японських автомобілів, що зуміла заповнити дефіцит запчастин на європейському ринку. В даний момент компанія тісно співпрацює з корейськими виробниками, які постачають запчастини. Вся продукція надходить на центральні склади в Голландії, де йде її розподіл по дилерській мережі. Асортимент NIPPARTS досить широкий і включає практично весь спектр запчастин: фільтри - масляні, повітряні та паливні, частини гальмівної, охолоджувальної системи, підвіски, деталі зчеплення, рульового управління, трансмісії, електрообладнання, кузовні деталі. Якість фільтрів NIPPARTS дозволило зайняти їм лідируюче положення на європейському ринку. Ще одна конкурентна перевага запчастин NIPPARTS нижча ціна, ніж на оригінальні аналоги. Запчастини NIPPARTS підходять для автомобілів Субару, Лексус, Хонда, Акура, Хундай, Міцубісі, Тойота, Дайхатцу, Ісузу, Нісан, Мазда, Шевроле-ДЕУ, Інфініті, КІА, Санг Йонг і інші. Компанія Flennor входить в групу компаній Walther Flender Groupe, яка була заснована в Німеччині в 1935 році і спочатку виробляла шківи і ремені для трансмісій; • Flennor була утворена в складі групи Walther Flender за участю одного з лідерів світового ринку приводних ременів - фірми Gates - в 1983 році. Метою створення компанії було просування на європейському і американському вторинних ринках різних автокомпонентів .; • Flennor експортує свою продукцію майже в усі європейські країни; • Сертифікат DIN EN ISO 9002 - Цим якість продукції Flennor відповідає вимогам заводів-виробників автомобільної промисловості. • Поставки на конвеєри: ремені відповідають якості оригінальних і дозволені до використання всіма виробниками транспортних засобів. Гнучка ситема знижок! Асортимент! Якість! Підберемо запасні частини до будь-якого автомобіля!!!! ☎️тел. для довідок 0675508220 та 0675508249

16.03.2019

Акційні ціни на сезонні сервісні послуги

Кожний день ми все більш помічаємо, що на вулиці стає по-справжньому тепло, світловий день збільшується й вже зовсім скоро середньодобова температура перевищить +12℃. Цей показник для власників автомобілів є своєрідним сигналом, що вже незабаром варто очікувати подальшого потепління й тому слід підготувати автомобіль до умов експлуатації у теплу пору року. За традицією, весною автовласники замінюють зимову гуму на літню. Але заміна гуми за сезоном є лише необхідним мінімумом, який має виконати кожний водій. Адже зимова боротьба комунальників зі снігом за допомогою хімічних реагентів та постійна боротьба дорожніх служб з руйнуванням дорожнього покриття є справжнім випробуванням для всіх систем та елементів конструкції автомобіля. Тому, аби впевнено почувати себе на дорозі й не зважати на сюрпризи, які може залишити по собі зима, усі системи автомобіля потребують уваги. Саме для того, щоб зробити експлуатацію автомобіля безпечною, а його підготовку до теплої пори року по-справжньому доступною, Корпорація УкрАВТО пропонує спеціальні умови. Так, згідно з умовами акційної пропозиції, протягом двох місяців буде діяти особливий прайс на наступні послуги та роботи: шиномонтаж - від 282 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс); контроль і регулювання кутів установки коліс - від 282 грн. з ПДВ; комплексна діагностика за 282 грн. з ПДВ. Досвідчені водії знають, що цей список містить лише найнеобхідніше, тому, за можливості, його можна й потрібно розширювати в залежності від віку та стану автомобіля. Тому автовласники можуть замовити додаткові роботи щодо технічного обслуговування чи ремонту зі знижкою на послуги 15% та запасні частини до 20% (в залежності від бренду автомобілю) за умови, якщо така необхідність буде виявлена у процесі виконання діагностичних робіт зі спеціальною акційною ціною. Серед очевидних плюсів офіційного сервісу від Корпорації УкрАВТО, окрім цінової переваги, є постійне вдосконалення рівня якості обслуговування, висококваліфікований персонал, гарантія на виконані роботи та надані послуги й сучасне обладнання, яке не зустрінеш в «гаражних сервісах». Щоб отримати додаткову інформацію про сезонну сервісну акцію, яка діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера Корпорації у Вашому регіоні.

25.10.2017

Акционные скидки на оригинальные запасные части к автомобилям КІА

Акционные скидки на оригинальные запасные части к автомобилям КІА